telefon
kontaktowy

604 962 685
85 732 75 88

Gabinet czynny:

Poniedziałek            15:30 - 18:30
Środa 15:30 - 18:30
Czwartek 15:30 - 18:30
Sobota 10:00 - 13:00

Kiedy wybrać się na pierwszą wizytę u ginekologa?

Wiele młodych dziewcząt staje przed problemem, kiedy udać się na pierwszą wizytę u ginekologa. Bardzo często przez wstyd i stres odkładają spotkanie z lekarzem „na potem” i decydują się na nie dopiero, jak pojawia się jakiś poważny problem. Warto jednak wcześniej odwiedzić gabinet ginekologiczny, jednak kiedy pojawia się do tego najodpowiedniejszy moment?


Uważa się, że pierwsza wizyta kobiety u ginekologa powinna się odbyć niedługo po rozpoczęciu miesiączkowania, aby sprawdzić czy jej układ rozrodczy prawidłowo funkcjonuje.
Każda kobieta powinna odwiedzić gabinet ginekologiczny w momencie, kiedy zdecyduje się na rozpoczęcie współżycia. Podczas wizyty, wspólnie z ginekologiem wybierzecie najodpowiedniejszą dla Ciebie metodę antykoncepcji.
Jeśli zaobserwowałaś u siebie jakieś niepokojące objawy np. nieregularny i bolesny okres, ból podczas współżycia lub jakiekolwiek inne dolegliwości związane z układem rozrodczym, powinnaś, bez względu na wiek, jak najszybciej udać się do ginekologa. Dzięki szybkiej konsultacji z lekarzem potencjalne choroby zostaną wcześniej wykryte i będą łatwiejsze do wyleczenia.
W wypadku pierwszej wizyty w gabinecie ginekologicznym powiedzenie „im wcześniej, tym lepiej” sprawdza się bardzo dobrze. Dlatego, jeśli jeszcze nie odwiedziłaś ginekologa, nie ma czym się denerwować, tylko jak najszybciej umówić się na wizytę.

Aby zapisać się na wizytę bądź konsultacje, prosimy o kontakt pod jednym z powyższych numerów telefonu.

Więcej informacji o lokalizacji gabinetu w Białymstoku w zakładce Kontakt.