Gabinet czynny:

telefon
kontaktowy

604 962 685
85 732 75 88

Poniedziałek            15:30 - 18:30
Środa 15:30 - 18:30
Czwartek 15:30 - 18:30
Sobota 10:00 - 13:00

Prywatny ginekolog - położnik w Białymstoku

Dr Anna Kluz-Kowal jest ginekologiem i położnikiem

Dr Anna Kluz-Kowal jest lekarzem o specjalizacji ginekolog-położnik. Od wielu już lat prowadzi prywatny gabinet ginekologiczny w Białymstoku na ul. Niedźwiedziej 69. Oprócz tego pracuje również w Klinice Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku oraz w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym. Prowadzona przez nią prywatna praktyka lekarska obejmuje działania profilaktyczne, diagnostykę i leczenie chorób ginekologicznych występujących u kobiet w różnym wieku. Dr Anna Kluz-Kowal jest również doświadczonym ginekologiem dziecięcym i zajmuje się leczeniem dzieci i nastolatków m.in. z zaburzeniami gospodarki hormonalnej.

Dlaczego pacjenci chętnie korzystają z pomocy prywatnego ginekologa?

Na wizyty u prywatnych ginekologów już od wielu lat zapisuje się coraz więcej kobiet. Jako najczęstszą przyczynę podejmowania decyzji o zapisaniu się na wizytę w prywatnym, zamiast w publicznym gabinecie ginekologicznych pacjentki podają krótszy czas oczekiwania na wizytę. Bardzo często wskazują również na to, że w prywatnym gabinecie przyjmujący je lekarz jest zazwyczaj dużo milszy i sympatyczniejszy oraz się nie spieszy, żeby szybko przyjąć kolejną pacjentkę, tylko może poświęcić przyjmowanej aktualnie osobie tyle czasu i uwagi, ile potrzeba. Jest to związane z tym, że prywatnemu lekarzowi ginekologowi zależy na tym, żeby każda pacjentka wychodziła od niego zadowolona ze sposobu, w jaki została przyjęta i z uwagi jaka została jej poświęcona, ponieważ inaczej może już więcej do tego gabinetu nie wrócić i nie poleci go także swoim znajomym.

Zakres oferty prywatnego gabinetu ginekologicznego w Białymstoku

Oferta prowadzonego przez ginekolog Annę Kluz-Kowal prywatnego gabinetu ginekologicznego w Białymstoku obejmuje diagnostykę wykonywaną w czasie ciąży lub w celu wykrycia przyczyny problemu ginekologicznego. Badania te, to m.in.:

Prowadzimy badania z zakresu położnictwa i profilaktyki, a także zabiegi i proste operacje ginekologiczne, dr Kluz-Kowal zajmuje się również leczeniem nadżerki i prowadzeniem ciąży. Można także skorzystać z fachowego doradztwa u prywatnego ginekologa w zakresie doboru antykoncepcji.

gabinet ginekologiczny

Kompleksowa pomoc w gabinecie ginekologicznym

W historii gabinetu ginekologicznego lekarz Anny Kluz-Kowal było już wiele Pacjentek z problemami ginekologicznymi występującymi z różnych przyczyn. Leczymy choroby wirusowe i bakteryjne, powodujące wiele poważnych zagrożeń dla zdrowia kobiet. Zapewniamy przy tym pełną opiekę, obejmującą konsultacje i badania diagnostyczne. Oferujemy również pomoc położniczą, którą objęte są kobiety podczas okresu ciąży, porodu oraz połogu. W ramach naszej prywatnej praktyki udzielamy porad w zakresie przebiegu tych etapów oraz oferujemy pełen zakres badań dla przyszłych mam i kobiet po urodzeniu dziecka.

Do prywatnego ginekologa można zwrócić się o konsultacje dotyczące regulacji miesiączki, a także chorób nowotworowych i zmian trądzikowych, które najczęściej są wynikiem zaburzeń hormonalnych. Zachęcamy Panie do regularnych badań ginekologicznych, które są podstawą właściwej diagnostyki, jak również prowadzą do szybkiego wykrycia i leczenia wszelkich nieprawidłowości. Swojego zdrowia nie warto pozostawiać przypadkowi.

Aby zapisać się na wizytę bądź konsultacje, prosimy o kontakt pod jednym z powyższych numerów telefonu.

Więcej informacji o lokalizacji gabinetu w Białymstoku w zakładce Kontakt.

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.