Gabinet czynny:

telefon
kontaktowy

604 962 685
85 732 75 88

Poniedziałek            15:30 - 18:30
Środa 15:30 - 18:30
Czwartek 15:30 - 18:30
Sobota 10:00 - 13:00

Leczenie nadżerki

Szacuje się, że nadżerkę miała lub ma co czwarta kobieta. Wbrew powszechnie panującej opinii to dosyć powszechny problem. Pomimo że nadżerka nie powoduje zazwyczaj żadnych przykrych objawów, to nieleczona może prowadzić do powstania raka szyjki macicy.

Nadżerka pojawia się najczęściej u kobiet, które zaniedbały leczenia stanów zapalnych pochwy i sromu lub u których doszło do powstania urazów mechanicznych, np. na wskutek współżycia po porodzie, kiedy szyjka macicy charakteryzuje się znacznym osłabieniem.

Należy zdawać sobie sprawę, że nadżerka uważana jest za tzw. stan przedrakowy. Nieleczona, jak już wcześniej wspomniano, może prowadzić do powstania nowotworu szyjki macicy lub zakażeń macicy i jajowodów.

Czy nadżerka zawsze wymaga leczenia?

Pomimo, że nadżerka nie zawsze wymaga leczenia, to zawsze musi być poddana szczegółowej diagnostyce. Ginekolog, w trakcie wizyty pomoże w ustaleniu przyczyny powstania problemu.

W naszym gabinecie ginekologicznym podejmujemy się kompleksowego leczenia nadżerki. Stosujemy zarówno leczenie farmakologiczne, wypalanie iskrą elektryczną, jak również mrożenie ciekłym azotem.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty leczenia nadżerki zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą badań mammograficznych.

Aby zapisać się na wizytę bądź konsultacje, prosimy o kontakt pod jednym z powyższych numerów telefonu.

Więcej informacji o lokalizacji gabinetu w Białymstoku w zakładce Kontakt.

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.