Gabinet czynny:

telefon
kontaktowy

604 962 685
85 732 75 88

Poniedziałek            15:30 - 18:30
Środa 15:30 - 18:30
Czwartek 15:30 - 18:30
Sobota 10:00 - 13:00

Profilaktyka i doradztwo

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że lepiej zapobiegać chorobom niż je leczyć. Dotyczy to również chorób ginekologicznych. Dzięki regularnym wizytom kontrolnym i badaniom profilaktycznym w gabinecie ginekologicznym nasze Pacjentki mogą uniknąć przykrych, a czasem nawet groźnych dla zdrowia i życia konsekwencji. Kobiety już od 16. roku życia powinny być pod opieką ginekologa. W przypadku problemów natury ginekologicznej u młodszych Pacjentek, wskazana jest wizyta u ginekologa dziecięcego.

Jeśli podstawowe badanie ginekologiczne nie wystarczy, lekarz ginekolog może zlecić dodatkowe badania, takie jak USG piersi, USG narządu rodnego, mammografię czy cytologię. Wszystkie te badania warto jednak wykonywać regularnie, aby w porę wykryć ewentualne nieprawidłowości lub zmiany we wczesnych fazach rozwoju. Choroby ginekologiczne dotykają kobiet w każdym wieku, dlatego planując badanie ginekologiczne, dobrze jest przypomnieć o profilaktyce ginekologicznej także innym kobietom w rodzinie, np. mamie i córce. Warto chodzić na regularne wizyty u ginekologa, nawet jeśli nie pojawiają się żadne niepokojące objawy. Co ważne, regularnym badaniom powinny poddawać się wszystkie kobiety, bez względu na to, czy rozpoczęły współżycie.

Płodność i antykoncepcja

Do gabinetu ginekologicznego warto udać się również w celu uzyskania profesjonalnej porady dotyczącej płodności oraz planowania i przebiegu ciąży. Doświadczony ginekolog jest w stanie, kierując się aktualną wiedzą medyczną, doradzić najlepsze metody antykoncepcji. Pomaga również wybrać środki łagodzenia objawów menopauzy.

Aby zapisać się na wizytę bądź konsultacje, prosimy o kontakt pod jednym z powyższych numerów telefonu.

Więcej informacji o lokalizacji gabinetu w Białymstoku w zakładce Kontakt.

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.