telefon
kontaktowy

604 962 685
85 732 75 88

Gabinet czynny:

Poniedziałek            15:30 - 18:30
Środa 15:30 - 18:30
Czwartek 15:30 - 18:30
Sobota 10:00 - 13:00

Historia gabinetu ginekologicznego

Gabinet ginekologiczny prywatnego lekarza ginekologa-położnika Anny Kluz-Kowal w Białymstoku prowadzony jest od 1993 roku. Anna Kluz-Kowal, jako specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa, ma więc wieloletnią praktykę w diagnozowaniu i leczeniu problemów ginekologicznych oraz prowadzeniu ciąż swoich pacjentek. W prywatnym gabinecie przyjmuje dzieci, dziewczynki oraz dorosłe kobiety. Pacjentkom w każdym wieku zapewnia fachową opiekę ginekologiczną popartą badaniami, takimi jak cytologia, mammografia czy USG ginekologiczne, płodu lub piersi. Wykazuje duże zaangażowanie w rozwiązanie indywidualnych problemów natury kobiecej oraz troskę w opiece nad ciążami, które prowadzi.

Prywatną praktykę lekarską w swoim gabinecie ginekologicznym Anna Kluz-Kowal rozpoczęła po latach pracy w Klinice Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego oraz w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Jest to praktyka oparta na doświadczeniu zdobytym w obu tych placówkach, w których zresztą ginekolog diagnozuje i leczy pacjentki do dnia dzisiejszego. Doświadczenie to stało się solidną podstawą decyzji o uruchomieniu własnej działalności. Jak się okazuje, był to dobry kierunek dla dalszego rozwoju zawodowego.     

W czasach, gdy powstawał gabinet ginekologiczny Anny Kluz-Kowal, nie było łatwego dostępu do nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i środków profilaktycznych czy też medycznych. Dlatego w pierwszych latach działalności pacjentki zdawały się na wiedzę doświadczonej ginekolog i położonej, która nigdy ich nie zawiodła. Z czasem otworzyły się możliwości wyposażenia gabinetu w odpowiedniej klasy urządzenia do badań, a pacjentki zyskały lepsze warunki profilaktyki i leczenia ginekologicznego, chociażby w zakresie antykoncepcji czy też łagodzenia objawów menopauzy. Dzięki temu poszerzyła się też oferta gabinetu, w którym prosperuje obecnie poradnia ginekologiczna dla dziewcząt, gabinet diagnostyczno-zabiegowy oraz gabinet położnej środowiskowo-rodzinnej.     

 

Przez wszystkie przez te lata w gabinecie założono setki, jak nie tysiące kart pacjentek, które zgłaszamy się z rozmaitymi problemami natury kobiecej i zawsze uzyskiwały fachową pomoc.  

Aby zapisać się na wizytę bądź konsultacje, prosimy o kontakt pod jednym z powyższych numerów telefonu.

Więcej informacji o lokalizacji gabinetu w Białymstoku w zakładce Kontakt.