telefon
kontaktowy

604 962 685
85 732 75 88

Gabinet czynny:

Poniedziałek            15:30 - 18:30
Środa 15:30 - 18:30
Czwartek 15:30 - 18:30
Sobota 10:00 - 13:00

Badania ginekologiczne i doradztwo

Robimy wszystko, aby wizyty w naszym gabinecie ginekologicznym w Białymstoku przebiegały dla pań miło i bezstresowo. Poniżej zamieszczamy opinie naszych Pacjentek zamieszczone na portalu znanylekarz.pl.

 

Gabinet ginekologiczny – opinie pacjentek

(…) super diagnozuje, opiekuje się do końca leczenia pacjentami, o każdej porze można zadzwonić i udzieli porady, pomocy. Została moim najlepszym ginekologiem, u którego byłam. Polecam!

Angelika M., 10 listopada 2010

 

Pani Doktor Anna Kluz-Kowal jak dla mnie jest bardzo, ale to bardzo dobrym ginekologiem, jeździłam po wielu miastach do różnych ginekologów, aż w końcu dostałam namiary na tą Panią (…) Pomogła mi od razu, przyjemna była od 1. wizyty, jak już przepisała mi leki, to kazała mi codziennie dzwonić do siebie o każdej porze dnia, aby mówić jej, czy wszystko jest w porządku, jak wszystko przebiega.

Magda, 16 kwietnia 2012

 

Jest bardzo konkretna, a w dodatku miła – polecam na pierwszą wizytę. Widać, że chce pomóc i ma satysfakcję, kiedy jej leczenie przynosi skutki. Bardzo mi pomogła i dalej chodzę do niej na kontrole.

Dominika L., 2 lipca 2011

 

Dzięki niej mam śliczną, zdrową córeczkę. Odwiedziłam wielu lekarzy, zanim trafiłam do niej. Co poniektórzy profesorowie widzieli szanse na dzidzię w in vitro, nie mówiąc o kosztownych lekach i badaniach, na które byłam kierowana. Dzięki Doktor, która szybko wyłapała przyczynę moich problemów w przeciągu kilku miesięcy byłam w ciąży. I jest naprawdę miła i kompetentna.

Gość, 26 kwietnia 2011

opinia


opinie
 

Aby zapisać się na wizytę bądź konsultacje, prosimy o kontakt pod jednym z powyższych numerów telefonu.

Więcej informacji o lokalizacji gabinetu w Białymstoku w zakładce Kontakt.