Gabinet czynny:

telefon
kontaktowy

604 962 685
85 732 75 88

Poniedziałek            15:30 - 18:30
Środa 15:30 - 18:30
Czwartek 15:30 - 18:30
Sobota 10:00 - 13:00

Blog

Czy miesiączka powinna być bolesna?

kobieta

Bolesne miesiączki są dla wielu kobiet czymś oczywistym. Zdarza się, że młode dziewczyny, które zaczynają miesiączkować, słyszą od starszych koleżanek, sióstr i mam, że okres boli i jest nieprzyjemny. Uznają to zatem za coś normalnego, co po prostu trzeba zaakceptować. Warto udać się do ginekologa, który nie zignoruje dolegliwości bólowych, tylko postara się znaleźć ich przyczynę.

Czytaj więcej...

Jakie zalety ma prowadzenie ciąży w prywatnym gabinecie ginekologicznym?

ciąża

Każda przyszła mama chce, aby jej ciążę prowadził ginekolog, do którego będzie miała zaufanie. Jednocześnie wiele kobiet zadaje sobie pytanie, jaki gabinet wybrać – prywatny czy na NFZ. W poniższym wpisie przedstawiamy najważniejsze zalety prowadzenia ciąży w prywatnym gabinecie ginekologicznym. Podpowiadamy też, na co zwrócić uwagę, wybierając ginekologa położnika.

Czytaj więcej...

Jak wykonać samobadanie piersi?

piersi

Samobadanie piersi należy wykonywać regularnie – pozwala wykryć zmiany w strukturze piersi, które mogą wskazywać na nowotwór. Nie wszystkie kobiety wiedzą, jak przeprowadzić samobadanie piersi, a jest to podstawa profilaktyki raka. Samobadanie powinno być zawsze regularnie uzupełniane przez USG piersi lub mammografię. Przeczytaj, jak poprawnie samodzielnie badać piersi.

Czytaj więcej...

Jak interpretować wyniki USG piersi?

usg piersi

Kobiety w każdym wieku powinny regularnie wykonywać badanie piersi. Profilaktyka nowotworowa obejmuje zarówno samobadanie piersi, które Pacjentka może przeprowadzić w domu, jak i USG piersi oraz mammografię. W poniższym wpisie odpowiadamy na pytanie, kiedy należy wykonać USG piersi, a także wyjaśniamy, na co zwrócić uwagę, czytając wynik badania.

Czytaj więcej...

Kiedy jest dobra pora na pierwszą wizytę u ginekologa?

nastolatka u ginekologa

Pierwsza wizyta u ginekologa może być dla nastolatki stresującym wydarzeniem. Warto zatem odpowiednio się do niej przygotować – wiedza na temat przebiegu wizyty oraz samego badania ginekologicznego na pewno zmniejszy niepokój. W poniższym wpisie podpowiadamy, kiedy jest dobry moment na pierwszą wizytę u ginekologa i wyjaśniamy, na czym taka wizyta polega.

Czytaj więcej...

Na czym polega USG transwaginalne?

USG tanswaginalne

USG transwaginalne jest jednym z podstawowych badań ginekologicznych. Pozwala ocenić stan narządu rodnego i wykryć ewentualne niepokojące zmiany, takie jak guzy i torbiele. USG ginekologiczne powinno być regularnie wykonywane przez każdą kobietę. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy, jak przebiega to badanie.

Czytaj więcej...

Jakie są objawy menopauzy?

Menopauza

Wiele kobiet obawia się okresu przekwitania, ponieważ mogą wiązać się z nim nieprzyjemne dolegliwości. W dzisiejszym wpisie wyjaśnimy, czym dokładnie jest menopauza oraz jakie może dawać objawy.

Czytaj więcej...

Jakie są podstawowe chirurgiczne zabiegi ginekologiczne?

operacja ginekologiczna

Postęp technologiczny w medycynie pozwolił na znaczną miniaturyzację narzędzi wykorzystywanych do zabiegów operacyjnych, które dawniej były niemożliwe do przeprowadzenia lub zajmowały dużo więcej czasu. Endoskopowe metody leczenia skróciły czas operacji, a także zmniejszyły stopień inwazyjności zabiegów ginekologicznych.

Czytaj więcej...

Aby zapisać się na wizytę bądź konsultacje, prosimy o kontakt pod jednym z powyższych numerów telefonu.

Więcej informacji o lokalizacji gabinetu w Białymstoku w zakładce Kontakt.

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.