Gabinet czynny:

telefon
kontaktowy

604 962 685
85 732 75 88

Poniedziałek            15:30 - 18:30
Środa 15:30 - 18:30
Czwartek 15:30 - 18:30
Sobota 10:00 - 13:00

Ginekolog w Białymstoku – leczenie i doradztwo

 

W naszym gabinecie ginekologicznym w Białymstoku prowadzimy konsultacje oraz leczenie. Oferujemy badania USG piersi, mammografię i cytologię, a także prowadzenie ciąży, regulację miesiączki oraz leczenie nadżerki. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać pełną informację na temat zabiegów i badań prowadzonych w naszym gabinecie, można się z nami skontaktować telefonicznie bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasz ginekolog chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Usługi gabinetu ginekologicznego w Białymstoku:

  • ginekologia dziecięca,
  • badania: USG ginekologiczne, USG ciąży, cytologia, mammografia, USG piersi, USG płodu, HT, posiewy, badanie czystości pochwy,
  • położnictwo – prowadzenie ciąży (także ciąży wysokiego ryzyka i powikłanej), przygotowanie do porodu, opieka nad kobietą ciężarną i płodem, rozwiązywanie ciąży,
  • doradztwo w zakresie dojrzewania, miesiączkowania, menopauzy, antykoncepcji (system Mirena, Lady Insert) itp.,
  • leczenie chirurgiczne, operacje ginekologiczne,
  • diagnostyka i leczenie zaburzeń hormonalnych, leczenie nadżerki, schorzeń szyjki macicy, infekcji, zaburzeń miesiączkowania itp.

Zabiegi i operacje ginekologiczne

Oferta naszego gabinetu ginekologicznego w Białymstoku obejmuje również chirurgiczne zabiegi ginekologiczne. Przed rozpoczęciem leczenia Pacjentki są zawsze dokładnie informowane przez lekarza ginekologa o swoim stanie zdrowia oraz o zaleceniach i przeciwwskazaniach odnośnie do danego zabiegu ginekologicznego. Dzięki temu mogą podjąć świadomą decyzję na temat przebiegu leczenia w naszym gabinecie.

Lekarze ginekolodzy w Białymstoku

Lekarze ginekolodzy w Białymstoku dbają o profesjonalne podejście do Pacjentek oraz przyjazną atmosferę podczas każdego badania. Doskonale rozumiemy, że badania ginekologiczne takie jak cytologia czy mammografia mogą być bardzo stresującym doświadczeniem dla wielu kobiet. Dlatego nasi lekarze ginekolodzy dokładają wszelkich starań, aby Pacjentki odwiedzające nasze gabinety ginekologiczne czuły się w nich komfortowo. Ginekolog odpowie szczegółowo na wszystkie Państwa pytania, a także udzieli Pacjentkom instruktażu na temat regularnego samobadania piersi.

 

gabinet ginekologiczny


ginekologia
 

Aby zapisać się na wizytę bądź konsultacje, prosimy o kontakt pod jednym z powyższych numerów telefonu.

Więcej informacji o lokalizacji gabinetu w Białymstoku w zakładce Kontakt.

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.