Gabinet czynny:

telefon
kontaktowy

604 962 685
85 732 75 88

Poniedziałek            15:30 - 18:30
Środa 15:30 - 18:30
Czwartek 15:30 - 18:30
Sobota 10:00 - 13:00

Kompleksowa opieka ginekologiczna

Dr n. med. Anna Kluz-Kowal prowadzi konsultacje oraz leczenie kobiet w każdym wieku, w tym nastolatek oraz dzieci. Jest ginekologiem położnikiem z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Pacjentkami z problemami ginekologicznymi.

W swoim gabinecie ginekologicznym dr n. med. Anna Kluz-Kowal świadczy następujące usługi:

  • doradztwo w zakresie dojrzewania płciowego,
  • diagnostyka i leczenie zaburzeń miesiączkowania,
  • łagodzenie objawów menopauzy (w tym prowadzenie hormonalnej terapii zastępczej),
  • doradztwo w temacie antykoncepcji (system Mirena, Lady Insert),
  • leczenie infekcji narządów płciowych,
  • leczenie nadżerki,
  • badanie czystości pochwy,
  • zabiegi i badania ginekologiczne.

Konsultacje ginekologiczne dla nastolatek i dzieci

Ginekologia dziecięca skupia się na chorobach oraz nieprawidłowościach w rozwoju zewnętrznych i wewnętrznych narządów płciowych u dziewczynek i nastolatek. Zazwyczaj powodem poszukiwania porady lekarskiej jest opóźnione lub przedwczesne dojrzewanie, ale sygnałem zaburzeń ginekologicznych lub hormonalnych może być również np. nadwaga, łysienie lub trądzik. Ginekolog dziecięcy diagnozuje i leczy również infekcje narządów płciowych występujące u dzieci.

Kolejną dziedziną działalności ginekologa dziecięcego jest doradztwo w temacie antykoncepcji dla nastolatek, które rozpoczynają współżycie seksualne. Wizyta u specjalisty ginekologii dziecięcej może pomóc oswoić młodej dziewczynie temat seksu i, co bardzo ważne, obalić wiele związanych z nim mitów, co przyczyni się do podejmowania świadomych decyzji i bezpiecznego współżycia. Dobrym wyborem na pierwszą wizytę u ginekologa jest ginekolog dziecięcy, ponieważ ma on odpowiednie podejście do młodych osób i sprawi, że wizyta przebiegnie w miłej i bezstresowej atmosferze.

Operacje ginekologiczne w Białymstoku

W celu zapewnienia kompleksowej pomocy lekarz ginekolog wykonuje również zabiegi i operacje ginekologiczne. Zakres operacji ginekologicznych obejmuje m.in. laparoskopię oraz histeroskopię. Laparoskopia ginekologiczna pozwala na ocenę budowy oraz położenia narządów płciowych, a także rozpoznanie ewentualnych nieprawidłowości. Metodę tę stosuje się najczęściej w leczeniu torbieli jajnikowych, endometriozy, czy ciąży pozamacicznej. Histeroskopia to małoinwazyjny zabieg, który może mieć charakter diagnostyczny oraz zabiegowy. Wykonuje się go w przypadku niepłodności, nawracających poronień lub wszelkich schorzeń występujących w obrębie macicy. Histeroskopia umożliwiają dokładną ocenę wnętrza kanału szyjki macicy, jamy macicy oraz ujść macicznych jajowodów.

Szeroki zakres badań ginekologicznych

Gabinet został wyposażony w nowoczesne zaplecze diagnostyczne, pozwalające na przeprowadzanie szerokiego zakresu badań ginekologicznych, wśród których wymienić należy podstawowe badania ultrasonograficzne (USG piersi, USG transwaginalne, USG ciąży), mammografię, badanie czystości pochwy, a także szereg bardziej zaawansowanych badań, takich jak histerosalpingografia, histeroskopia i laparoskopia. Możliwość przeprowadzenia wszystkich niezbędnych badań na miejscu w gabinecie jest dogodnym rozwiązaniem dla Pacjentek, ponieważ proces diagnozy oraz leczenia odbywa się pod jednym adresem.

Prowadzenie ciąży w prywatnym gabinecie ginekologicznym

Dr n. med. Anna Kluz-Kowal jest ginekologiem położnikiem prowadzącym kobiety w ciąży. Towarzyszy im od pierwszych, wstępnych badań, aż do przygotowania do porodu. Dla wygody Pacjentek, wszystkie niezbędne badania dla kobiet w ciąży mogą być wykonane na miejscu, w nowocześnie wyposażonym gabinecie. Dr Kluz-Kowal tworzy przyjazną atmosferę, w której Pacjentki mogą poczuć się swobodnie – dla komfortu przyszłej mamy szczególnie istotna jest świadomość, że może wyrazić ewentualny niepokój oraz otrzymać odpowiedź na wszystkie pytania. Wybór dobrego prywatnego gabinetu ginekologicznego do prowadzenia ciąży to gwarancja dostępności terminów oraz opieki na wysokim poziomie. Wszyscy przyszli rodzice chcą wiedzieć, że zdrowie maluszka oraz mamy są priorytetem dla lekarza prowadzącego oraz personelu pomocniczego.

gabinet ginekologiczny

ginekologia

Aby zapisać się na wizytę bądź konsultacje, prosimy o kontakt pod jednym z powyższych numerów telefonu.

Więcej informacji o lokalizacji gabinetu w Białymstoku w zakładce Kontakt.

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.