telefon
kontaktowy

604 962 685
85 732 75 88

Gabinet czynny:

Poniedziałek            15:30 - 18:30
Środa 15:30 - 18:30
Czwartek 15:30 - 18:30
Sobota 10:00 - 13:00

Doradztwo w sprawie antykoncepcji – wizyta u ginekologa

W naszym gabinecie ginekologicznym w Białymstoku Pacjentki mogą skorzystać z fachowego doradztwa w sprawie antykoncepcji. Doświadczony lekarz ginekolog Anna Kluz-Kowal pomaga Pacjentkom w każdym wieku dobrać najlepszą formę zabezpieczenia się przed ciążą. Na rynku jest dziś dostępnych wiele metod antykoncepcji, nie wszystkie są jednak odpowiednie dla każdej kobiety. Ograniczeniem bywa stan zdrowia Pacjentki, zastosowane środki antykoncepcyjne nie powinny też powodować uciążliwych skutków ubocznych. Dlatego tak ważna jest konsultacja w tej sprawie ze specjalistą.

Lekarz ginekolog w Białymstoku – nie bój się pytać

Metoda antykoncepcji powinna być dobierana indywidualnie do potrzeb danej Pacjentki, nie ma środka uniwersalnego dobrego dla wszystkich. Dzięki doradztwu i opiece życzliwego ginekologa kobieta może wybrać ten rodzaj antykoncepcji, który jej najbardziej odpowiada. Ważne jest, by szczerze opowiedzieć ginekologowi o swoich doświadczeniach i wątpliwościach, nie bać się zadawać pytań i pamiętać o swoim zdrowiu i bezpieczeństwie. Jeszcze przed spotkaniem z ginekologiem warto przygotować sobie listę pytań, które chcemy mu zadać. Dzięki temu optymalnie wykorzystamy czas spędzony w gabinecie ginekologicznym.

Doustna antykoncepcja hormonalna i inne rodzaje zabezpieczeń

Pacjentki decydujące się na konkretny rodzaj antykoncepcji np. na tabletki antykoncepcyjne dowiedzą się od ginekologa o ich działaniu oraz możliwych skutkach ubocznych. Należy poinformować lekarza o wszelkich przyjmowanych lekach, przebytych chorobach oraz o przebiegu cyklu. Dzięki temu będzie on mógł zapewnić Pacjentce kompleksowe doradztwo w sprawie antykoncepcji.

Aby zapisać się na wizytę bądź konsultacje, prosimy o kontakt pod jednym z powyższych numerów telefonu.

Więcej informacji o lokalizacji gabinetu w Białymstoku w zakładce Kontakt.